GLASVEZELKABEL LC/LC 62.5/125 DUP. 2M
klik voor grotere afbeelding 2 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren

Laser presision cleaving Individueel testrapport per kabel op IL en RL, End-face 100% geinspecteerd UPC polish Grade A-m vezel
artikelnummer
321102
prijs
€ 38.90
beschikbaarheid
winkel:
internet:
bestellen
afbeeldingen
specificaties downloads
Aantal vezels2
Buitendiameter2 mm
CategorieOM1
Connector ALC male (x2)
Connector BLC male (x2)
Connector typeLC
Fiber typeMultimode
GlasvezelkabelPatchcord
IL (gem.)0.1 dB
IL (max.)0.2 dB
Kabel lengte2 m
KabelkleurOranje
KabelmantelLSZH
Max. werktemperatuur60 °C
Min. werktemperatuur-20 °C
Polishing AUPC
Polishing BUPC
RL (min.)45 dB
Vezel diameter62,5/125 µm
Verkoopeenheid1 stk
MerkACT
ProductcodeRL9002
EAN8716065171082
klik hier voor meer informatieImage - Product
klik hier voor meer informatieImage - Logo
klik hier voor PDF documentFile - Datasheet 1
alle artikelen bekijken in artikelgroep computer netwerk kabels




©2022 Radio Rotor Amsterdam BV
Minimum orderbedrag voor webshop bestellingen is € 10.00.
Kosten bij verzending binnen Nederland: € 7.95.
Geen kosten bij afhalen en bij orders boven de € 100.00.
Alle prijzen zijn inclusief BTW en onder voorbehoud.
Aan de getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend.