SC - SC APC SIMPLEX KOPPELDEEL
klik voor grotere afbeelding ACT Fiber optic SC-SC simplex adapter singlemode OS2
artikelnummer
321191
prijs
€ 2.00
beschikbaarheid
winkel:
internet:
bestellen
afbeeldingen
specificaties downloads
Connector ASC
Connector BSC
ConnectorenSC/SC
IL (gem.)0.1 dB
IL (max.)0.2 dB
KabelkleurBlauw
Sleeve materiaalZirconia ZrO2
Verkoopeenheid1 stk
MerkACT
ProductcodeEA2003
EAN8716065351545
klik hier voor PDF documentDatasheet
alle artikelen bekijken in artikelgroep computer netwerk kabels




©2019 Radio Rotor Amsterdam BV
Minimum orderbedrag voor webshop bestellingen is € 10.00.
Kosten bij verzending binnen Nederland: € 6.95.
Geen kosten bij afhalen en bij orders boven de € 100.00.
Alle prijzen zijn inclusief BTW en onder voorbehoud.
Aan de getoonde informatie kunnen geen rechten worden ontleend.